صندوق پستی الکترونیک چیست؟

صندوق پستی الکترونیک یکی از مفیدترین کاربردهای  ارتباطی شبکه  اینترنت است. شما با استفاده از این سرویس می توانید از طریق یک مرورگر شبکه به صندوق پست الکترونیک و نامه های الکترونیک خود دسترسی داشته باشید، نامه ها را ارسال یا دریافت نموده و آن ها را مدیریت نمایید.


برای شارژایرانسل در این سرویس یک نشانی پست الکترونیک برای شما در نظر می گیرد، البته با این ویژگی منحصر به فرد که شناسۀ نشانی الکترونیک شما همان شمارۀ خط ایرانسل شماست! این سرویس  برا ی کلیه مشترکین اعتباری و دائمی رایگان بوده و ضمن آن، یک نشانی پست الکترونیک تحت دامنۀ Irancell.ir  مانند) به شما اختصاص پیدا می کند.


مشترکین می توانند از این سرویس رایگان جهت مکاتبات الکترونیکی شخصی و تجاری  از طریق رایانۀ شخصی خود استفاده نمایند.

 

 

به یاد داشته باشد که سرویس"بازیابی تماس" و سرویس "پیام گیر صوتی" نمی توانند به طور همزمان فعال باشند. شما تنها می‌توانید از یكی از این دو سرویس، در یك زمان واحد استفاده نمایید.

 

توجه: استفاده از این سرویس  برای تمامی مشترکین رایگان است.

 

فعال‌سازی: این سرویس برای مشترکین جدید به طور خود کار فعال است.دیگر مشترکین نیز می توانند با شماره‌گیری کد‌دستوریDescription: http://irancell.ir/Webfiles/Files/image/Services/whocalled/140-313.jpg(مشترکین اعتباری) وDescription: http://irancell.ir/Webfiles/Files/image/Services/whocalled/130-313.jpg(مشترکین دائمی) از خط ایرانسل خود، این سرویس را فعال نمایند.

 

غیر فعال‌سازی: جهت غیر فعال‌سازی می‌توانید کد دستوری زیر را از خط ایرانسل خود شماره گیری نمایید. 
 
Description: http://irancell.ir/Webfiles/Files/image/Services/whocalled/130-314.jpgبرای مشترکین دائمی وDescription: http://irancell.ir/Webfiles/Files/image/Services/whocalled/140-314.jpgبرای مشترکین اعتباری